Hizmetlerimiz

Yangın Alarm Sistemleri 100%
Acil Anons Ses Sistemleri 90%
CCTV Sistemleri 95%
Kartlı Geçiş Sistemleri 85%
SAMTV Sistemleri 83%
Güvenlik Sistemleri 78%

Biz Kimiz

Faaliyetlerine 2013 yılında Perpa Ticaret Merkezinde başlayan Akua Elektronik ve Elektrik Tic. Ltd. Şti. ana ilkesi, sektörde zayıf akım hizmetlerini mümkün olan en doğru uygulama ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Firmamız Hoyneywell by Esser marka distribütörlüğü ile yangın algılama ve acil anons ses sistemleri konusunda piyasada yer edinmiş olup ayrıca CCTV kapalı devre kamera sistemleri, access kontrol sistemleri, güvenlik sistemleri ve SMATV sistemleri için piyasada öncü olmuş markaların bayilikleri ile sektörde hizmet vermektedir.

Firma yöneticilerimiz ve çalışanlarımız sektörde 20 yıllık tecrübe ve birikimleri ile kısa zamanda yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok büyük ve orta dereceli projelere imza atmıştır. Akua Elektronik olarak üstün bilgi ve birikim ile aynı zamanda yeni projelerin takipçisi olup, sektörde kusursuz hizmet politikası ile yeni bir oluşum amacındadır.

Akua Elektronik, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede hizmet sunan, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.
Müşterilerimize kaliteli ayrıcalık yaratan hizmet sunmak, sektörde farklılık yaratacak çözümler üretmek, gelişen son teknoloji ürünler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirip, Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmaktır.
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Bizi Tercih Müşterilerimizden Bazıları